O firmie

Transportem zajmujemy się od 2010r. i z wielkim zaangażowaniem rozwijamy tą gałąź naszej działalności. Spełniamy wymagania stawiane przez Loi Macron oraz MiLoG. Nasza flota obejmuje samochody dostawcze podplandeczone do 3,5t na 10EP i 12 EP. Wszystkie posiadają pełne pakiety ubezpieczeń i są na bieżąco serwisowane w ASO, by uniknąć niespodzianek na trasie.
W miarę wzrostu zapotrzebowania ze strony naszych klientów, stopniowo poszerzamy flotę samochodów. Posiadamy również halę magazynową do przechowania lub przeładunku towaru, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Zapał naszych pracowników oraz przyjazna atmosfera w pracy sprawia, że KAPAK może pochwalić się nieskazitelną opinią rzetelnego, ekspresowego przewoźnika.

transport

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Jesteśmy zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Pełne pomysłów głowy i maksymalne zaangażowanie w każde zlecenie to nasze znaki rozpoznawcze!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby, a następnie szybko i skutecznie realizujemy usługę transportową.

Wykonamy każde zlecenie, nawet te z bardzo krótkim terminem realizacji. Jesteśmy elastyczni – z nami wykonasz swój plan w 100%!

Ciągle odkrywamy nowe kierunki. Chętnie odpowiadamy na na potrzeby naszych klientów, dlatego niestraszne nam przecieranie szlaku na nowych trasach.

Jesteśmy w stałym kontakcie – na bieżąco informujemy o przebiegu transportu.

Certyfikaty i referencje